huxa

Co dělat, jestliže ve škole pracujeme v powerpointu, ale já nemám balíček microsoft office?

V open office nejsou podporované některé vzhledy a písma, torrenty navíc jsou poslední dobou přetížené, takže nejde ani stáhnout PowerPoint v plné verzi… platit za to rozhodně přemrštěné částky nehodlám

Odpovědi
Michal Kole

Stáhni si LibreOffice

umí uložit ve formátu Powerpointu i když né vždy to je dokonalé

mosoj

Jednoduché. Napsat si program sám. Potom uvidíš jestli je to přemrštěná cena.

SonsyMite

Tady si je stáhni.
http://thepira­tebay.se/torren­t/7618790/Micro­soft_Office_2010_Pro­fessional___Ac­tivator

led

ad SonsyMite
dávať odkazy na pirátske stránky za účelom sťahovania je proti pravidlám tejto stránky

huxa

a bezduché odpovědi, viz mosoj proti pravidlům neni?

re: mosoj-je něco jiného, když jako jedinec si píšu výhradně pro sebe program a něco jiného, když desítky programátorů píšou program pro milióny/miliardy lidí… a navíc, když jej nechci používat

sonsymite, michal kole-moc vám děkuju :)