Co dělá rentiér?

zajímalo by mě,co je náplní rentiéra

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jen pro zajímavost uvádím, že pokud má rentiér u nás plnohodnotně vyžít a jeho porfolio konzervativní, pak je třeba jistinu v hodnotě téměř 26 milionů

Další odpovědi:

Pokročilý

Rentiér si užívá své renty. Když nechce nic dělat, tak nedělá nic. Ale musí mít tu rentu tak velikou, aby ho uživila.

Zdroj: www.victoria.cz/index.php?id=6 16

rentiér je osoba, která žije z renty... prostě si užívá...

s prominutím: Hovno

Rentier a má z investice podíl na zisku, nebo nájemné, prostě výdělek bez hnutí prstem.Ale být rentier není jen pro bohaté.Já investoval 1200, a užjsem získal cca 4700. za 3měsíce. To je moje zkušenost.

Zdroj: http://www.rentierem.snadno.eu /

Diskuze k otázce

zerlinna

Není tak úplně pravda že rentiér nic nedělá. Rentiér se musí starat o to, aby o rentu nepřišel a aby se mu navyšovala mionimálně o inflaci. Rentiér šetří kde může,studuje, vyhledává nové investiční příležitosti. Zlepšuje investiční strategie a hlavně si rentu a své investice chrání.

zerlinna

Rentiér je člověk co žije z renty- důchodu. Může to být státní rentiér, důchod mu vyplácí stát. Rentu může vyplácet i firma, například jako náhradu mzdy při pracovním úrazu, či jako podíl na zisku. Rentu může vyplácet i notář jako pozůstalost z peněz zemřelého. Rentiér může mít i vlastní rentu ze svých investic. Například firma majiteli vydělává tolik že na své místo dosadí ředitele a odejde do důchodu klidně i ve 30 letech, protože si to může dovolit.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.