Sáva

Co dát chlapovi ke 40 narozeninám? Cena kolem 500–600 Kč, nikoliv alkohol.

Mužů je tu dost, tak pište co by Vás potěšilo a překvapilo? Je to pro dobrého rodinného přítele.

Nejlepší odpověď
anonym

A co se složit s více lidmi a dát dražší dárek.
U mně se složily dětims manželkou a měl jse vyhlídkový let letadlem nad Krkonošemi.
U manželky jsem se složil zase já s dětmi a daly jsme jí thajské masáže.
Radil bych i let balonem.

Další odpovědi
suaeda

Dotyčný chlap má určitě nějakého koníčka. Takže v rozmezí ceny něco, co by se mu k jeho zálibě hodilo.

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dárek%20k%20na­rozeninám

Lamalam

Co třeba pěkný kapesní nožík?

arachis

Tak asi podle jeho zálib. Když je rodinný přtel asi víte, co kutí. Jestli i vaří, tak nějakou vtipnou zástěru. Chodí-li na ryby, tak se poradit v Lověně. Nějaký lepší zavírací nůž. A jestli je gaučový typ, tak hezkou domácí soupravu (pyžamo). Před léty jsem taťkovi koupila takovou sametovou a kromě léta ji nosí dokolečka dokola.

zjentek

Za 5–6 stovek to vidím na pěkné trenyrky a tilko, taký komplet!
Jestli je kutil, tak potom štangli uheráku a nebo kilo oříšků kešu.

dubraro

Švýcarský nůž.
Jestli je kutil, tak nějaké nářadí.

Kajolka

Super dárek je třeba kapesní nůž :) Ten tomu mýmu udělal fakt radost :)

trujkk89

Ahoj, tak pokud hledáte něco zajímavého a nechcete darovat alkohol, přesně vím, co v takovém cenovém rozmezí by mohlo zaujmout. Osobně bych darovala kapesní nůž, nějaký kvalitnější. Zrovna takový jsem nedávno dávala tatínkovi a objednávala jsem ho z https://www.y­naradi.cz/kapes­ni-noze . Byl s kvalitou velmi spokojený a myslím, že jsme dobře vybrali.