Avatar uživatele
jiriii

Co čekáte od nové prý lepší Superstar? Další rychlokvašky?

Už za deset minut:-D
Doplňuji:
Mosoj, podívej se na první čtyři díly, já koukám jen na to a jak píše alesh tak se u toho řežu smíchy:-D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 4092 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

desítky minut nekonečné zábavy 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

V životě jsem se na to nedíval !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Dalších pár týdnů v tv nebude v neděli večer jiná dvouhodinová „zábava“ než rádoby zpěváci.Čím míň jich ve finále bude,tím delší bude každé vysílání a víc reklam.A kde ti výherci skončí?V propa­dlišti hudby…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Ano, další rychlokvašky, bohužel..
Na Superstar jsem koukal první dva, možná tři roky, ale spíš mě bavil ten začátek – takoví ti matláci, co neumí zpívat, co tam lezli. Neříkám, že zpívat umím, ale určitě bych do ničeho takovýho nelezl. Pak ty semifinálový a finálový kola, to mě už moc nevbavilo.
Pak už jsem na to přestal koukat definitivně, protože mě přišlo, jako kdyby tam byli ti stejní matláci jako předtím.

Kdo chce, nechť na to kouká, kdo chce, nechť vyhazuje 10 korun za hlas nebo kolik to stojí, každopádně já tu mám jiné oblíbené relace 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nesleduji reality show, ani podobné show, kde se manipuluje s lidmi (na obou stranách). Co se týká projektů tohoto typu, vždy spíš než skutečný umělec se tam objeví sebestředný týpek, který se okamžitě považuje za celebritu.
Znám spoustu vynikajících absolventů konzervatoře, dokonalých zpěváků, kteří zpívají se swingovými bigbandy a nikdo o nich neví, protože nemají primitivně bulvární projevy a dělají skutečný kumšt. Je hned poznat, kdo něco umí a kdo leze do televize jen proto, aby byl vidět. A je tak tvárný, že i do budoucna udělá to, co jeho pasák (pardon – manažer, produkce apod.) bud chtít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nečekám od ní nic, kromě prudících rozhovorů s některýma ze známých, kteří budou mít potřebu se o tom vybavovat. Že bych se na to sám díval, nehrozí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jiriii

Tak už se řežu smíchy:-) Koukáte?

před 4092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

No, řezat se smíchy je snad taky užitečné, ne? Já ty lidi obdivuju, protože touha po slávě je donutí dělat neuvěřitelné věci, ale ty úspěšné bych za „rychlokvašky“ nepovažovala. Najdou se mezi nimi jedinci na světové úrovni a tohle je pro ně dost dobrý start. Pak už záleží jen na nich, jak svůj talent dokážou prodat. Kdo se nedívá, těžko může mít objektivní názor 🙂

před 4092 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek