jankvapil9

Co byste udělali, kdyby Váš pes začal mluvit?

Představte si, že jednoho dne Váš pes začne mluvit, ale budete ho slyšet jen Vy, nikdo jiný. Myslíte, že byste dokázali ostatním vysvětlit, že Váš pes komunikuje, aniž byste byli za blázna?

(Předpoklad je, že máte psa)

Nejlepší odpověď
Funna

určitě bych to řekla jen svým úplně nejbližším a nějak jim to i dokázala…ostatním bych to nevytrubovala, protože jak píšeš, nechci být za blázna a taky protože jim do toho v podstatě nic není…

Další odpovědi
Rokio

Vždyť já si se psem už povídám a vím, co mi můj pes říká, když na mě promluví. Jedná se o psí řeč, které já rozumím.

Chápu, kdy mi pes říká, že chce jít na zahrádku, kdy se chce hrát, kdy mi chce říct, že někdo zvoní atd.

poznámka: Se psem chodím na zahrádku automaticky a občas s ním jdeme ven, ale když si o to řekne, vezmu ho na zahradu.

Gus_Fring

Přestal bych to šňupat nebo si to píchat.

da ny

Prima pohádka :D.
Začala bych si s pejskem povídat.
Nikomu bych nic nevysvětlovala. Proč také.

Na pejsky mluví většina pejskařů, celé roky v nich blázny nevidím
Sama na psího „vnoučka“ mluvím :D :D :D

Ten, kdo se domnívá, že samomluva je cosi nenormálního je dle mého
soudu neznalý nebo blbec.

LelandPalmer

Asi bych mu to zakázal.
Už stačí, že do všeho mluví manželka.

marci1

Užívala bych si to. Vyprávěl by mi, jaký je psí život, jak vidí ten lidský. Říkal by mi, jak mě má rád, že bude vždycky se mnou a že mě nikdy neopustí. A psovi se dá (na rozdíl od některých lidí) věřit! 🙂

led

Pokiaľ by nerozprával a nechválil sa ako aliendrone, nadviazala by som na jeho schopnosti, nech sa naučí aj čítať a písať a komunikoval by s vami miesto mňa. Popri tom by som ho pripravovala na politickú dráhu do zastupiteľských orgánov.
Veď už aj marci1 v odpovedi na túto otázku tvrdí, že „psovi se dá (na rozdíl od některých lidí) věřit! 🙂“

Mc Merkurion

… ale dyť on už mluví co je na tom divnýho, víš jak si spolu pokecáme …

karikaki

Já bych seskočila radisti protože můžu s někím se bavyt v noci když nemůžu usnout.

DoTazatel

Prodal ho za nejvyšší nabídku.

Kelt

Záleží na tom, o čem by ten pes mluvil. Psa nemám. Nějaké zajímavosti ze psího života, kolik fenek zvládl a další informace by mohly být zajímavé.

zjentek

Tohle už mám za sebou. Podle toho, jak je otázka postavena, je spíše směrována na méně zkušené.

jáára

Sem si s Liškou normálně povídal a ona mi odpovídala. Na tom není nic divnýho.
Teď zkouším rozmluvit Meggie, ale pár let to bude trvat, než se chytí.

tatanka

Dal bych mu roubík.