zdendík

Co byste si nechali dovézt z číny?

zemne neoumezených možností

Nejlepší odpověď
Ella

nic – všechno co teď u nás prodávají je totiž vyrobeno v Číně!

Další odpovědi
barnajka

Když země neomezených možností..ehm..tak třeba miminko?!
No, i když uznávám, že je to tak trošku suvenýr-nesuvenýr, když se z něj budeš moct radovat až za 9 měsíců… :D

Ale fakt – osobně bych brala nějaký výjimečný netradiční čaj, takový, který se u nás sehnat nedá. A k tomu originální čínský čajový servis – ne z velkovýrobny, spíš nějakou ruční práci prostých lidí.

A nebo krásnýho draka. Sousedi několik let v Číně pracovali, jednou nám přivezli na památku právě toho létacího dráčka. Byl nádherný! Jenže my děcka byli ještě malí „parchantíci“ – draka jsme pořád tahali, všelijak s ním doma blbli…až jsme ho zakrátko rozbili :( Dneska bych si ho schovala na památku, byla ho škoda :(

led

Nejaký originál český výrobok. Čínske nie je problém u nás kúpiť.

LeeLee

Pandu x)))

arygnoc

asi čajovou keramiku, místní, samozřejmě, tu fabrickou si můžu koupit i tady.

lexx

čínskou rýži, koření nebo prase. čínskej fotoaparát, mobil a dvd plajer už mám