leonessa

Co byste koupili šéfovi do bytu?

Můj nadřízený se stěhuje v srpnu do nového bytu a pozve tam na koaudaci pár lidí. Samozřejmě, že mu každý koupí nějaké to vybavení do bytu, ale já nemám absolutní pojem o tom, co se může koupit nadřízenému do bytu? Navíc je to takový přírodní typ, poslouchá relax music, nekouká na tv moc, má rad květiny a klid :) A knih o kytkách má plnou knihovnu..Tak co byste vymysleli?

Nejlepší odpověď
anonym

Možná by stálo za to zvážit i čistě praktický přístup, tj. dohodnout se a složit nějaký opravdu hodnotný a kolektivně vybraný dar. Jednak tím předejdete duplicitě, za druhé bude mít něco většího, co by si stejně později pořizoval.
A chcete-li osobní zaineresování, to lze doplnit nějakými individuálními drobnostmi.
Když se jedná o partu v práci, neměl by být problém si něco odhlasovat.

Další odpovědi
anonym

Orchidej i s keramickym kvetinackem – bila barva – neutralni.
P.S. Deli se nam vratila uz od moricka !! ? 🙂

  • iv-

Deli

Palmu. Třeba tu s kokosem dole. Určitě je to efektní rostlina, v Lidlu se nyní prodává za 199,– + k ní pěkný květináč.

hanny 2

Jek říká Deli,určitě nějakou dekorativní palmu,tím nic nepokazíte,udělá to parádu na dlouho a když využiješ nějaké slevy,tak Tě to ani finančně nezruinuje.Je to vděčný dárek,zvlášť když je šéf přírodě nakloněn,takže se dá předpokládat,že se o ni bude i starat.

baghira

Rohožku. A pokud je šéf přírodní typ, tak taky kokosovou.

http://heh.cz/ko­kosova-rohozka/

HOMER

Jestli máš ještě trochu času,tak si pro něj můžeš objednat některý z těchto obrazů,jsou fakt krásné a navíc mají i duchovní hodnotu,což by tvůj šéf mohl ocenit(podle toho,jak ho líčíš)..
Doplňuji:
Ještě bych chtěl upozornit,že stejně možná budou uvažovat i ostatní,takže se může stát,že všichni přinesete nějaký fikus a šéf nebude vědět co s tím…

Zdroj: http://www.ne­fertitis.cz/o­brazky-feng-shui/

MrGandy

Vázu a k tomu ještě třeba nějakou maličkost.

petka

Tak když má rád ty květiny, tak nějakou vázu s čerstvě nařezanýma kytkama. ;)

Zdroj: www.darek.cz/bytove-doplnky-k11293/vazy-a-kvetinace-k23405/

DDarent

já sem v německu viděl kytku v plechovce… prostě se otevře plechovka, tam je hlína, polije se to vodou a vyroste kytka, ale nevim jestli byste to sehnala na CZ trhu.....

Oblíbené do bytu jsou lávové lampy, protože vypadají i trochu bioorganicky, byl by to ideální dárek

purry

Jestli rád relaxuje, třeba by ho mohla potěšit plazmová koule, je fakt efektní!

Zdroj: www.darek.cz/ma­gicka-plazmova-koule-8-z90715/

barnajka

Možná bonsajka by se mu mohla líbit. Nestojí moc a radosti přinese fůru :)
Dokonce jsem se teď dočetla, že bonsaj je i pro šéfy ideální dárek! :))

Bonsaje jako dárek

Bonsai ohromí svým vzhledem Vaši slečnu, přítelkyni či milenku. Vázaná kytice udělá radost, ale jen pro ten okamžik při předání a pak již po velmi krátkém čase uvadá. Bonsai ovšem dělá radost po celou dobu jejího života.

Pokaždé, když jde Vaše milovaná spát, při pohledu na bonsai si na Vás vzpomene a jistě strávíte nezapomenutelné chvilky při tvarování a zalévání bonsaje. Jedná se o relaxační, uklidňující prvek a v neposlední řadě udělá v domácnosti velkou parádu.

Bonsai je velmi návykový dárek a dokáže zmanipulovat každého, i Vašeho šéfa. Darujte mu bonsaje, které dovedou jeho kancelář k dokonalosti a zpříjemní pracovní prostředí, jistě pak zmizí typická nervózní atmosféra, panující v mnoha firmách."

Zdroj: http://bonsai-shop.cz/