Questman

Co byste dělali, kdybyste zjistili, že vaše dcera se fotí nahá a dává to na internet?

Věk dcery: dejme tomu 16
vaše postavení: otec

Nejlepší odpověď
iceT

Asi by záleželo,za jakým účelem byly fotky pořízeny a vloženy na net.Pokud by moje potencionální 16letá dcera toužila po modelingové dráze,asi bych to i pochopila,ale už bych nerozuměla nahým fotkám.
No ale jak se znám,tak by se to asi bez vysvětlování a pár facek neobešlo.
Dost dobře totiž nerozumím dnešním mladým a mladším dívkám,jak se špulí u zrcadla v prádle a fotí samy sebe a tyto fotky umisťují na FB.Něco jiného jsou momentky z dovolené v plavkách zachycené kýmkoli,kdo má v ruce fo¨´ták nebo mobil.

Další odpovědi
Nuk nuk

Pokud by jí bylo 16, asi by došlo k velmi vážnému rozhovoru. Všechno ostatní by záleželo na jeho výsledku.

Drap

Nemám šestnáctileté dcery

led

Imaginární situace:
Otec: Mámo, pojď sem, koukni, není to ta naše? (mamka hledá brýle..) No je to pěkný kus, krásnou dcéru máme…
Mamka s brýlema na nosu: …žiš Mařenko skákavá, vždyť to je vona, ta naše a kde má šaty? Ale je pěkná… Ale starej, copak to koukaš za stránku? …eroticaclub… ty sviňaku, po nahotinkách koukáš…
Otec dáva dolu pásek a řve na monitor: No počkej až přijdeš domů…

Z toho plyne poučení pre 16-ti leté dcery:
nevíte, na kterou erotickou stránku váš táta kouká, radši tam nic nedávejte.

ivzez

Moje dcery měly v 16 letech jiné zájmy
než dávat své nahé fotky na internet.

Ale pokud to vezmu v teoretické rovině:
Dala bych si pár facek,
protože jsem selhala především já.

Hlada

Nejspíš bych utrousil něco o mdlém rozumu a nevymazatelnosti dat z internetu. Bylo by to ale stejně s křížkem po funuse.

NikkiHeat

Stará dobrá rákoska by se dostala ke slovu, bez diskuze !!!!

Awe

Zabil bych ji

lota

Omezila bych přístup na internet.

Questman

NikkiHeat
Tak to se divím, že máte tak radikální názory.
Zrovna vaše Stana Katic není žádná světice ;)

Questman

Drap
však v teoretické rovině :D

bolak

podmiňovací způsob, to je oříšek ;)

Questman

„Věk dcery: dejme tomu 16
vaše postavení: otec“

Sry ale asi jsem si najel židlí na vedení, páč to vůbec nechápu :D

bolak

Na Drapa nesmíš vytahovat podmiňovací způsob, jinak se ti dostane odpovědí které pro tebe budou silně matoucí ;)