dust8

Co bylo u Windows 10 tenkrát tak špatné, zaostalé, že se Microsoft rozhodl porušit svůj slib, že to bude jen vylepšovat?

Prostě kdyby sám Microsoft uvedl, že Windows 10 bude poslední Windows jak jej známe a bude jej už pouze časem vylepšovat a zabezpečovat.
Paradoxně Windows 10 je i nyní stále více používaný jak Windows 11, který není díky více faktorům ani ne zdaleka tak populární jako desítky.

Odpovědi
elkon

Všechno se vyvíjí, ale ne vždy jde vývoj správným směrem. Někdy chvilku trvá, než se na to přijde, často to ukáže až praxe.