JájsemRaibek

Co bylo tak významné na zpěvákovi Freddie Mercury?

Omlouvám se všem, ale z mého pohledu to žádný krasavec nebyl, přesto jej všichni milovali. Hlas? Vzhled? Proč byl tak významný, oblíbený?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Hlas:-) ten byl jedinečný:-)

Další odpovědi
gecco

Muzika, kterou skládal, jak zpívat – i celkový projev…
😉
Jeden z hudebních déniů…
Doplňuji:
Normálně se mi pletou písmenka…
:-O
Muzika, kterou skládal, jak zpívaL – i celkový projev…
😉
Jeden z hudebních Géniů…
😉

Lamalam

Nevím jak ty, ale já zpěváky nehodnotím podle vzhledu. Hlas měl zajímavý a starší písničky Queenů, než vyměkli, se mi líbily.
Doplňuji:
Neřekla bych, že ho všichni milovali.

anonym

Měl božský hlas a byl to umělec nad umělce.
Doplňuji:
Elton John už nee…

marci1

Byl jedinečný. Nejen super hlasem, ale i tím, jak byl hyperaktivní, každou píseň senzačně prožíval. Předával lidem životní energii. Vzhled je v tomto případě úplně bezvýznamná věc. Škoda, že už není mezi námi. Freddie, nikdy nezapomeneme.

lexx

Hlas a skvělý šoumen, kapela setrvala v původním složení až do konce bez častých obměn sestavy jak to bývá v pop music zvykem když jde o velké prachy (Black Sabbath, Deep Purple…) snad jenom Led Zeppelin se jim v tom vyrovná, po smrti perkusmana nehledali náhradu a rozpadli se.

ReHu

Třeba, že skvěle zpíval? Nebo, že měl obrovský rozsah a uměl toho ve svých písničkách využít?

bolak

Milovalo ho tolik lidí, až se nakazil.

Emefej

Všichni ho milovali? Nesmysl. Mě byl zcela lhostejný.

hmmm

Měl AIDS…

JájsemRaibek

gecco to nic, jsou čarodky, je nám to všem jasný :D

gecco

😉