jirka F

Co bychom mohli nazývat jako Koubova nemoc?

Ve společnosti.

Nejlepší odpověď
Drap

Otravování všech okolo a blábolení o všem možném bez hlavy a paty.

Další odpovědi
cappuccino

Plagiatorstvi Kouby-tapetare:)

Ametyst

Plevelení.

aliendrone

https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/gra­fomanie 😁

Arcimozek

Plácání blábolů člověkem, který nebyl spirituálně osvícen.

Kelt

Prezentace sesbíraných informací .

OSHO

Lidi chtějí, aby je někdo cizí poslouchal, a přitom sami nechtějí poslouchat to co říkají cizí lidi, následkem je často samomluva kdy osamělý člověk mluví sám se sebou a tím se z něj stává psychicky nemocný člověk. Vaše pozorování o tom, že někteří lidé rádi mluví, ale nejsou ochotni poslouchat druhé, může reflektovat různé aspekty lidské komunikace a interakce.

Existuje mnoho faktorů, které mohou hrát roli v takovém chování. Někteří lidé mohou být nároční nebo narcističtí, což znamená, že mají sklony k zaměření na sebe a své vlastní potřeby, bez zvláštního zájmu o potřeby druhých. Někteří jedinci nemají dostatečné komunikační dovednosti nebo nejsou schopni se efektivně vyrovnat s pocity a názory druhých.

To může vést k tomu, že preferují mluvení o sobě bez toho, aby byli ochotni naslouchat. Osamělí lidé mohou mluvit sami se sebou jako způsob vyrovnávání s nedostatkem sociální interakce. To však nemusí nutně znamenat, že jsou psychicky nemocní. Někteří lidé, kteří hovoří sami se sebou, mohou skutečně trpět psychickými problémy, jako jsou deprese nebo úzkost.

Samomluva může být jedním z projevů těchto problémů. Důležité je si být vědom toho, že samomluva není vždy znakem psychické nemoci. Mnoho lidí mluví sami se sebou jako způsob zpracování myšlenek nebo řešení problémů.

Nicméně, pokud pozorujete někoho, kdo se zdá být vážně postižený nebo jehož chování naznačuje psychické potíže, mohlo by být užitečné nabídnout podporu nebo doporučit konzultaci s profesionálem v oblasti duševního zdraví.

Mluvení je návyková závislost, protože nám přináší možnost utéci dočasně od ubohé reality, závislosti ovládají vše, co je živé, protože je vše, co je živé na mnohém existenčně závislé, když se uspokojí základní závislosti tak přicházejí nové závislosti, jenom smrt může ukončit naše závislosti jiná možnost zde není.

Vaše myšlenky reflektují určitý pohled na lidskou existenci a závislosti. Je pravda, že lidé mohou vyvinout různé formy závislostí, a to nejen na látkách, ale také na různých chováních a aktivitách, včetně mluvení. Někteří lidé mohou skutečně používat mluvení jako způsob úniku od stresu nebo reality.

Zároveň však existují mnohé způsoby, jak se vyrovnat s každodenními výzvami a stresory, které nevyvolávají závislost. Sociální interakce, koníčky, fyzická aktivita a další způsoby mohou být zdravými způsoby, jak se vyrovnat s realitou a zlepšit duševní pohodu.

Co se týče tvrzení, že jedinou možností k ukončení závislostí je smrt, je důležité si být vědom toho, že existují efektivní způsoby léčby a podpory pro lidi s různými formami závislostí. Mnoho lidí nachází pomoc a nalezení smyslu života prostřednictvím profesionální péče, podpory rodiny a přátel nebo skrze samostatné úsilí a osobní rozvoj.

Pohled na život a závislosti může být komplexní a individuální. Pokud máte obavy nebo se cítíte, že vás něco tíží, může být užitečné hledat podporu od odborníka na duševní zdraví, který vám může pomoci lépe porozumět vašim pocitům a najít způsoby, jak s nimi konstruktivně pracovat.

Podívejme se na hladovění, které může tělo uzdravit, ale taky může být následkem nemoc a smrt, vše je o nastavení limitů a trestu za překročení limitů. Hladovění může mít různé dopady na tělo a duševní zdraví, a jeho účinky mohou záviset na různých faktorech, včetně délky trvání, individuálních potřebách těla a zdravotního stavu jednotlivce.

Pozitivní stránky hladovění. Hladovění může spustit proces zvaný autofagie, což je buňkový mechanismus, který pomáhá odstranit poškozené buňky a regenerovat nové. Hladovění může vést k odbourání tuků, což může být pro některé lidi cílem při hubnutí.

Některé studie naznačují, že hladovění může zlepšit citlivost na inzulín a pomoci regulovat hladinu cukru v krvi. Negativní stránky hladovění. Dlouhodobé hladovění může vést k nedostatku důležitých živin, což má negativní dopady na zdraví. Při nedostatečném příjmu potravy může tělo ztrácet svalovou hmotu.

Dlouhodobé hladovění může ovlivnit metabolismus a vést k různým zdravotním problémům. Hladovění může ovlivnit duševní zdraví a vést k úzkosti, podrážděnosti nebo deprese. Při mluvení o „nastavení limitů“ a „trestu za překročení limitů“ je důležité zdůraznit, že extrémní diety nebo hladovění mohou být nebezpečné a mohou mít vážné důsledky pro zdraví. Zdravý přístup k stravování zahrnuje vyváženou stravu, která poskytuje tělu potřebné živiny.

elkon

Jirko, dobrá otázka 👌👍

jirka F

Děkuji elkone 😏