JP.KR.JM.JV

Co bych měla udělat?

Ahoj. Koupila jsem si mikinu v Gatu, takovou tu z několika různě barevných látek. A ta, když jí sundám, mi nechává na tričkách žmolky. Poradíte mi co s tím? Děkuji.

Nejlepší odpověď
zjentek

tak to je těžké. Pokud ji z toho důvodu nechceš vrátit, tak by se dala nosit na cyklodres, nebo naostro .)

Další odpovědi
Anka1597

Taky se mi to z Gatu stávalo, ale pak jsem tričko/mikinu vyprala a přestalo pouštět. Ale pokud by to nepomáhalo, tak jedině být ožmolkovaná a pak se vždycky oklepat. 🙂