Rokio

Co bych měl udělat, abych se na tomto webu proslavil?

Jaký bych měl udělat čin, aby mě znala celá webová stránka Odpovědi.cz?

Odpovědi
yuko

Myslim, ze na tomto webu ses uz proslavil. Mohl bys radeji premyslet nad tim, jak se proslavit treba ve Tvem meste. A co tak vlastni webove stranky?

tforro

To, že tě tu zná úplně a naprosto každý, nemá nic společného se slávou.

Cenobita

Člověk se proslaví, pokud udělá pořádnou „díru do světa“.

bolak

Buď celej tenhle web koupit, anebo sem aspoň pořád dokola, do každé otázky, vkládat obrázky svých genitálií, jiný způsob není.

Mc Merkurion

…ty už nemusíš dělat nic…

quentos

Staň se sponzorem. Admin tě bude velebit do nebes a budeš tady tutově mít nepřehlédnutelné okénko s reklamou a pochvalnou zmínkou.

anonym

Udělej fórum pro tyhle stránky, aby se tam dalo diskutovat více do hloubky a bude to mít i úspěch!

Kelt

Napadá mne několik možností.
1 Napsat knihu inspirovanou Otázky a odpovědi
2 Vytvořit nějakou dobročinnou společnost
3 přispívat na charitu.

Lamalam

Nedělej nic, většina tě už zná.

led

Pre slávu sú 2 varianty
1 – sláva „zloducha“, taký väčšinou má nádej na BAN, ale legenda o ňom hovorí ešte dlho po jeho virtuálnej smrti.
2 – sláva „klaďasa“ toho, ktorého príspevky, vždy niečo zaujímavého dávajú bez ohľadu, či ide o otázku, alebo opoveď.