Zlatý

Co by vás vedlo k tomu, abyste si dali vyložit karty? Víc variant nelze vložit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

jedině tak pomatení smyslů

Karty, stejně jako věštění a okultismus jsou jen šarlatánské metody parazitující na lidských traumatech, nejistotě a nevzdělanosti.
Kromě toho otázka postrádá klíčové slovo, na něž jindy bezchybná Kerberus tentokrát asi zapomněla.

Další odpovědi:

Zlatý

jiný důvod

Nenechala bych si vyložit karty... Několikrát mě to sice napadlo, to jo - ale byla to spíš zvědavost, jestli "to funguje" nebo ne.
Nechci znát budoucnost - proč bych měla?! Jestli na mě čekají krásný a pozitivní věci, připravila bych se o radost z momentu překvapení :) A pokud mám v "Knize osudu" napsanou ránu za ránou, radši to ani dopředu nevědět...

Zlatý

jiný důvod

Nechci znát budoucnost.Kartám mohu a nemusím věřit.

Zlatý

jiný důvod

Po zkušenosti, kartám nevěřím že se dá z nich číst budoucnost.

zvědavost

Byla jsem pred strasne lety. Sestre odrekla kamaradka , tak jsem jela s ni. Kartarka mi po 2 synech jeste predpovedela , holcicku. Tak jsem hned druhy den nasadila dvojitou davku antikoncepce ! A na stesti zustalo jen u tech mejch dvou kluku. :-)) -iv-

Bronzový

zvědavost

Asi bych v kartách těžko mohl hledat nějakou pomoc při nějakých těžkých životních situacích,takže spíš ta zvědavost.

Zlatý

jiný důvod

Variant čeho? Otázka se netáže, nemá přísudek.

Bronzový

jiný důvod

Prožívám krizi středních let.Už aspoň dvacet roků,ale teď nějak intenzivněji.Už se chytám každé berličky,protože mám pocit že jsem "dojel" a nevím jak dál.

Pokročilý

zvědavost

Pokročilý

jedině tak pomatení smyslů

Bronzový

starost o blízké osoby a pocit krize

Diskuze k otázce

Pokročilý

Kerberus

Dr.Axle, máte pravdu. Omlouvám se, zapomněla jsem napsat - vedlo. Chtěla jsem otázku smazat, ale už byla napsaná jedna odpověď. Nevýhoda, v anketě se nedá dopisovat.

anonym

Já jsem si to samozřejmě také domyslel, překlep člověk toleruje.
Jenže u anket, je právě důležitá formulace, aby byla srozumitelná všem dotazovaným, jinak má zavádějící výsledky, jež celou anketu znehodnocují.
(Já si pro jistotu text po sobě přečtu, než odkliknu Odeslat, i tak se někdy vloudí chybka, ale neměla by být zásadní).

Bronzový

HOMER

Stane se,nepovažuji to slovo za tak klíčové,naopak je extrémně snadné ho uhodnout.Kolikrát tady v otázkách chybí i celé věty..Například zde:
http://www.odpovedi.cz/…

Pokročilý

Kerberus

Homere, děkuji. Vím, že jsem udělala chybu, omluvila se. Jenže ...

Pokročilý

Kerberus

Dědo Loudo, kdybyste si přečetl diskuzi, věděl byste, že jsem si své chyby vědoma a omluvila jsem se. Chtěla jsem otázku smazat, ale už někdo odpověděl. Nemusel jste odpovídat, když vám otázka nebyla jasná.

Pokročilý

Kerberus

Dodatek - chybí přísudek "vedlo" v otázce. V každé větě nemusí být slovesný přísudek...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.