Michal Kole

Co by jste vy rodičové udělali, kdyby jste u svého 16 letého syna našli v kapse u kalhot před praním krabičků kondomů?

Nejlepší odpověď
Drap

Asi bych ji vyndal z té kapsy, aby se praním nezničily.

Další odpovědi
venkovan

Zvýšil kapesné.
Dobrá investice – kdyby přivedl partnerku těhotnou, případně nějakou chorobu, bylo by to dražší.

Děda Louda

To se před praním musí z kapsy vyjmout. Jinak bys byl strůjcem jejich pravděpodobného selhání a následků s tím spojených.

GM

Pochválila bych ho za to že je opatrný a chrání sebe i partnerku, když už začal pohlavně žít tak brzy.

manon

Vyndala z kapsy, aby nezmokly, dala mu je někam k jeho věcem a utrousila, ať před praním ty kapsy kalhot vyklízí, že mu to říkám už popadesátý :)

meereg

Neřeš,nepátrej…To jsou ta nejkrásnější léta.Já už jen tiše závidím......­......Ale vzpomínky zůstanou........

Lakeysha

Zkontrolovala bych, jestli si kupuje kvalitní značku, s kterou mám dobrý zkušenosti. Třeba Primerosy prej častěj praskaj, nedejte bohové, že by si synátor koupil nějakej Lídl-aušus. A taky bych ho varovala, že ty parfémovaný někdy dělaj slečnám problémy, tak aby se trochu zajímal o její pohodlí…

Lukasy

V 16letech na tom nic neni navic i mnohem dřive je maji a stejně většinou nejsou ani k sexu než jen k blbnuti s němi(nafukováni, napouštěni vody..)
Navic aspon bych vyděl, že je připraveny a neděla to bez kondumu.

Deli

Zaplesala bych nad jeho zodpovědností!