LaDy MuSiC

Co by jste udělali, kdyby jste zjistily, že po vás právě leze pavouk?

Nejlepší odpověď
Illines

Jiná odpověd.

Prala bych si stesti a pak v klidu odnesla ven.

Další odpovědi
pusinka50

Jiná odpověd.

Promiň, ale pavouk nepavouk šla bych se učit češtinu, abych nepsala by jste a kdyby jste, ale správně abyste, kdybyste…

lukas.zmizik

Prozkoumal/a bych ho.

ja bych nasadil makro objektiv a zacal pavouka fotit dokud by nezmizel, to pro mne plati u jakehololi jineho hmyzu

Petra09

Vzal/a bych ho na něco a vyhodila z okna.

Co meles pusinko vzdyt to ma Lady dobre ty to pises blbe!

dědapetr

Jiná odpověd.

Nechal bych ho být,nic mě neudělal.

Andělé

Jiná odpověd.

Petra09,nic ve zlém,ale reaguji proto,že jste psala Pusince50 co to mele. Nemele a nepíše blbě.
Spisovně se píše:byste,bychom,kd­ybyste(bez písmena j) a ve slově zjistili se píše měkké i. 🙂
Jinak s pavoukama se nemazlím,nezkou­mám,ale ani je nezabíjím,jsem pověrčivá..Hraju si s nima na schovku,vysaju je a oni zas druhou dírou vylezou.Naštěstí si hrajem málokdy,nebaví je to,tak k nám moc nelezou..:-)

WeeBear

Vzal/a bych ho na něco a vyhodila z okna.

Tím ale neříkám, že z pavouků a podobné havěti nemám strach.., i když je fakt, že kdyby po mně lezla chlupatá tarantule (teď neřeším, že je to nereálné 😁), tak bych asi volila „odpověď pro ženy“. 😁

venkovan

Prozkoumal/a bych ho.

Na mne kdyby lezl, tak bych se podíval.
Ale kdyby lezl po krásné ženě, asi bych zahájil průzkum důkladnější.

roco888

Jiná odpověd.

Ahoj LaDy, přidávám se k Pusince50 – chce to místo pavouků prozkoumat PRAVIDLA PRAVOPISU – udělali, zjistily – je potřeba si vybrat jedno nebo druhé.

Děda Louda

Jiná odpověd.

Taky bych zapomněl mluvnici a pravopis.

hanulka11

Jiná odpověd.

nejspíš …sklepla bych ho a zašlápla

50centes

To by byl asi můj domácí mazlíček! (Pokud takového máte)

briketka10

Jiná odpověd.

brr na místě by bylo po něm !!

MILAN1961

To by byl asi můj domácí mazlíček! (Pokud takového máte)

vlkadam10

Vzal/a bych ho na něco a vyhodila z okna.

ale před tím bych ho prozkoumal

www

Prozkoumal/a bych ho.

Také vyfotil a snažil se o určení druhu. Pak vyhledal vhodné místo a propustil na svobodu.

Angie99

Prozkoumal/a bych ho.

Pokud by po mě nelezla tarantule, černá vdova, nebo nějaká podobná zrůda tak klidně :)