afro.minerva

Co by jste udělali jako čaroděj/čarodějka?

Co by jste jako první udělali jako čaroděj/čarodějka? Snažili by jste se někomu pomoct, nebo by jste se šli někomu pomstít? Mám na mysli neomezenou moc…

Nejlepší odpověď
HerbiG

jj sel bych se pomstit !!!!

Další odpovědi
faktor82

V současný situaci bych jedině pomáhal…proč ubližovat pomstou, když se tomu nepříteli naopak dá pomoci, aby takový nebyl?

Džanička

Já bych vrátila život mému pejskovi,který nedávno zemřel na torzi žaludku,moc mi chybý.Ale ne navždy,do té doby než by nadešel jeho pravý čas zemřít.

iwetax

Okamžtě bych sedla na koště a letěla bych k nějakýmu teplímu moři. Tam bych se ubytovala za kouzelné peníze, dala si all-inkluzive, A jedla bych a opalovala se a nic bych nestloustla. Ach… chci být čarodějka:-)

anetadela1

Ježiš, tak to snad ani nechci vědět. Já bych řádila. Všem co někdy něco nebo někomu provedli zlého, bych asi ubližovala cíleně.
Ale dělala bych u dobrý skutky, těm co si to zaslouží, co opravdu potřebují pomoct, bych pomohla.

vecernice

Mrkla bych třeba na poslaneckou sněmovnu a podobně.Třeba by se mi povedlo tato začarovaná místa nějak rozčarovat.

panenka

já bych pokusila pomoci lidem kteří to hodně potřebují a svým blízkým kteří pomáhají mě

Vicki

Kdybych měla opravdu takovou moc,snažila bych se napravit škody na naší zemi,které lidi zapříčinili a vyléčila bych všechny nemocné lidi a zvířátka.Těm zlým bych dala ještě jednu šanci.