Bronzový

Co by jste udělali jako čaroděj/čarodějka?

Co by jste jako první udělali jako čaroděj/čarodějka? Snažili by jste se někomu pomoct, nebo by jste se šli někomu pomstít? Mám na mysli neomezenou moc...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

jj sel bych se pomstit !!!!

Další odpovědi:

Pokročilý

V současný situaci bych jedině pomáhal...proč ubližovat pomstou, když se tomu nepříteli naopak dá pomoci, aby takový nebyl?

Bronzový

Já bych vrátila život mému pejskovi,který nedávno zemřel na torzi žaludku,moc mi chybý.Ale ne navždy,do té doby než by nadešel jeho pravý čas zemřít.

Bronzový

Okamžtě bych sedla na koště a letěla bych k nějakýmu teplímu moři. Tam bych se ubytovala za kouzelné peníze, dala si all-inkluzive, A jedla bych a opalovala se a nic bych nestloustla. Ach... chci být čarodějka:-)

Bronzový

Ježiš, tak to snad ani nechci vědět. Já bych řádila. Všem co někdy něco nebo někomu provedli zlého, bych asi ubližovala cíleně.
Ale dělala bych u dobrý skutky, těm co si to zaslouží, co opravdu potřebují pomoct, bych pomohla.

Bronzový

Mrkla bych třeba na poslaneckou sněmovnu a podobně.Třeba by se mi povedlo tato začarovaná místa nějak rozčarovat.

Zlatý

já bych pokusila pomoci lidem kteří to hodně potřebují a svým blízkým kteří pomáhají mě

Bronzový

Kdybych měla opravdu takovou moc,snažila bych se napravit škody na naší zemi,které lidi zapříčinili a vyléčila bych všechny nemocné lidi a zvířátka.Těm zlým bych dala ještě jednu šanci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.