Avatar uživatele
afro.minerva

Co by jste udělali jako čaroděj/čarodějka?

Co by jste jako první udělali jako čaroděj/čarodějka? Snažili by jste se někomu pomoct, nebo by jste se šli někomu pomstít? Mám na mysli neomezenou moc…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
HerbiG

jj sel bych se pomstit !!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
faktor82

V současný situaci bych jedině pomáhal…proč ubližovat pomstou, když se tomu nepříteli naopak dá pomoci, aby takový nebyl?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Já bych vrátila život mému pejskovi,který nedávno zemřel na torzi žaludku,moc mi chybý.Ale ne navždy,do té doby než by nadešel jeho pravý čas zemřít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Okamžtě bych sedla na koště a letěla bych k nějakýmu teplímu moři. Tam bych se ubytovala za kouzelné peníze, dala si all-inkluzive, A jedla bych a opalovala se a nic bych nestloustla. Ach… chci být čarodějka:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Ježiš, tak to snad ani nechci vědět. Já bych řádila. Všem co někdy něco nebo někomu provedli zlého, bych asi ubližovala cíleně.
Ale dělala bych u dobrý skutky, těm co si to zaslouží, co opravdu potřebují pomoct, bych pomohla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Mrkla bych třeba na poslaneckou sněmovnu a podobně.Třeba by se mi povedlo tato začarovaná místa nějak rozčarovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já bych pokusila pomoci lidem kteří to hodně potřebují a svým blízkým kteří pomáhají mě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Kdybych měla opravdu takovou moc,snažila bych se napravit škody na naší zemi,které lidi zapříčinili a vyléčila bych všechny nemocné lidi a zvířátka.Těm zlým bych dala ještě jednu šanci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek