Co by jste jí provedli?

http://www.ceskenoviny.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já jsem za tvrdší přístup k porušování morálních hodnot a zákonů. Tedy oko za oko, zub za zub. Zavřít jí na několik hodin, dní, měsíců do kontejneru na odpadky. Pokud někdo týrá zvíře nebo člověka odplatit stejnou mincí mimo běžnou pokutu, či pobyt ve vězení. Vím, že je to tvrdé ale pokud člověk nezkusí na vlastní kůžičku co páchá jinému nikdy nepochopí, že to nemá dělat.

Další odpovědi:

Pokročilý

zavřel bych jí do popelnice na 15 hodin...
je mi zle z lidí, kteří ubližují bezbranným stvořením... :(

Bronzový

To nechápu. Zajímalo by mne, proč to udělala? Ale být přítomna já, tak by paní odešla ještě rychleji, přímo by letěla...

Bronzový

ať už bychom jí provedli cokoliv nebo dali jakýkoliv trest nebude to stejné jako pro tu kočku protože ona bude vědět za co to má

Stříbrný

Až se vzpamatuju z toho šoku, tak možná něco vymyslim =(

Zlatý

Mala by kočku vybrať a pod dohľadom kamier sa o ňu starať. So všetkým čo k tomu patrí. A k tomu výrazné označenie na chrbát.

Pokročilý

velkej bič a malej dvůr.

Zdroj: BIGFOOT

Diskuze k otázce

Zlatý

ten který je

Já bych byl na ní tak krutý,jako ona na to zvíře.Kdo ubližuje dětem nebo zvířatům,tak ten by nezasloužil slitování.

Zlatý

1popelka1

Vidět něco takového na bezbranném stvoření, zvíře nebo dítě.... existuje snad něco horšího? Ráda bych ji provedla to samé, ať ví, jaké to je, ale s tím, že dobu pobytu si pěkně prodlouží.
Ale podle mého skončí jen s pokutou, možná veřejné práce?

Zlatý

kropitko

Zavřela bych jí do klece na veřejné prostranství a nechala ji tam pěkně dlouho o hladu a žízni. Běda tomu, kdo by jí chtěl něco dát,hned by šel za ní.

Zlatý

kropitko

možná jí dát do klece kamaráda tygra,aby měla takovou šanci jako číča,že jí něco rozšmelcuje.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.