kamila44444

Co by jste dělali a jak se to mohlo stát?

Mamka šla zanést do sklepa stromek a byly odemčené dveře a ukradené moje a sestřiny nové lyže.Klíč od sklepa má jen mamka.Nikdo jiný. Jak to tak mohl někdo odemknout bez vypáčení a co by jste dělali?Zjistili jsme to až teď.Příští týden jedu na lyžák.Kolik stojí půjčení lyží?

Nejlepší odpověď
Drap

Pro lidi co se na to specializují, neni problém odemknout zámek. V každém případě bych to nahlásil na PČR a pokud je pojištěna domácnost , kontaktoval i pojišťovnu.

Další odpovědi
WeeBear

Pokud to chcete nahlásit, tak zkontaktujte PČR, takových případů může být ve Tvém okolí i více. Rozhodně bych nevolala městskou (špatné zkušenosti).

.. Jinak co od nás děcka jezdily se školou na lyžák, tak jim buď zadarmo půjčovala lyže škola, nebo si zaplatili mám dojem 500Kč za půjčení lyží na týden.

suaeda

Krádeže. Je to svinstvo. A bohužel nyní budou asi častější. Dnes se pořádně krádeže ani nevyřeší a pokud ano tak zloději ani nemůžou dostat velké sankce. Jednoduše to nazvu „demokratický bordel“. U nás v baráku se mladé paní nyní ze zamčené kočárkárny ztratila součást kočárku. Zamčený barák, zamčená místnost s kočárky, čmoudi u nás nebydlí, ale stalo se. Osobně bych dotyčné chycené zloděje netrestal, jako v arabském světě useknutím ruky (hodně lidí by brzo bylo bezrukých), ale tvrdou manuální prací (např. čištění záchodků na nádražích) s následným nahrazením všech nákladů na ztracenou věc i na řízení. Bohužel jsou hodně měkké demokratické zákony.

Anizbor

Já si myslím,že ty lyže ukradl určitě někdo,kdo dobře věděl,že tam jsou,pro zloděje zámek u dveří,je maličkost,ale jistě bych to hlásila policii i když se asi už lyží nedočkáš,někdo je prodá za pakatel a ty si musíš lyže půjčit,snad to nebude tak drahé,přejí výcvik bez úrazů i mamince pevné nervy.

fablen

zkontaktovat policii a obejít co nejdříve bazary v okolí, jestli tam Tvé lyže nebudou. Informaci pak sdělit PČR.