Rokio

Co budete mít ráno k snídani?

Dnes je neděle 6. srpna 2023. Které bude vaše první jídlo tento víkendový den?

U mě to bude asi jahodový jogurt.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Čaj, ovoce, muffiny, chleba. Včera jsem objevila nový recept na muffiny, tak ho v praxi testuji na rodině.

Další odpovědi
GM

2 opečené tousty s máslem, čedar, rajčata, ovocný čaj. Předtím kafe s mlíkem a 2 cigára.

Rocker

Ke snídani jsem měl housku s paštikou,plát­kovým sýrem,kafičko a ovocný čaj.
Protože jsem na chalupě,snídám zásadně venku pod pergolou.

paul1

Už jsem po snídani – chleba a na něm výpek z vepřové pečínky, co bude dnes k obědu (byla upečená včera). To je má oblíbená pochoutka, zvášť ten rosol u ztuhnutého výpeku. Mňam. Moc zdravé to asi nebude, ale nemíváme to tak často.

zjentek

Neměl jsem žádné ráno, protože jsem měl o něj delší sobotu. Děkuju.