GeSsTo

Co budete dělat v roku 2012 ?

co by ste dělali kdyby náhodou začaly padat meteority atd..

Nejlepší odpověď
quentos

kdyby nějaký dopadl na zemský povrch, mnoho toho nenaděláme – ani do toho sklepa doběhnout nestihnem, páč bude v mžiku se vším konec ;{)=

Další odpovědi
fortin

Meteority padaj od své existence. V r.2012 se nic zvláštního dít nebude, jen od února začne mediální šílenství. Toho několik světových společností a stoupenci náboženských sekt využijí ke změně zákonů v neprospěch osobní svobody občanů.

Tata

Šel bych se podívat, sledoval jsem jíž několikrát pád roje meteoritů a bylo to úžasné.

Retko

Sel bych se schovat do sklepa. A jej, zadny nemame :)

jancu

TY MAŠ OTAZKU ALE JA TI NANI ODPOVIM NIC BYCH NEDĚLALA DIVALA BYCH SE NANĚ!!!!!