marťa382

Co anglicky znamená: You're never enough for me.?

Pochopila jsem, že to bude něco romantického, co si říkají třeba dva zamilovaní, ale co to přesně znamená? Děkuji :)
Doplňuji:
Aha, tak to jsem asi špatně pochopila. Myslela jsem, že to bude něco kladného.

Nejlepší odpověď
quentos

proč má Larissa 5 bodů za chybnou odpověď??

žádné „good“ přece ve větě není.
Kladné to rozhodně není.
Je to něco ve smyslu „nikdy mi nebudeš (jen ty) stačit“, tedy že si bude svoje choutky kompenzovat i na jiných.

Další odpovědi
Larissa

Nebudeš pro mě nikdy dost dobrý.
Doplňuji:
Qčko má pravdu, omlouvám se… :c

Nerevarin

Aby to bylo kladný, tak by to muselo být něco jako „I can´t get enough of you“, neboli nemůžu se tě nabažit.