Clovek pry dennodenne proziva osm emoci. : Smutek , strach , vztek , radost , duveru , znechuceni , ocekavani ( teseni )

a prekvapeni. Kterou " emoci " prozivate nejcasteji vy ? -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Prožívám všechny dle situace.Smutek když vzpomenu na zemřelé rodiče,strach když vnučka řádí na prolízačkách,vztek a znechucení když slyším ve zprávách co vymýšlí naši politici,radost když se sejde celá rodina,očekávání když se vracíme z vnoučaty domů co bude k obědu a beznaděj z budoucnosti mých dětí a vnoučat.

Další odpovědi:

Od té doby, co jsem zabrousil na Odpovědi, se u mne nejčastěji projevuje překvapení a očekávání nad pravidelně neuvěřitelnýmy otázkami (ale i odpověďmi) -iv-, které mne přes můj životní nadhled, neustále udivují, ale i těší.

Zlatý

já to těšení a radost

Bronzový

Emocí je určitě mnohem více a těžko je prožíváme všechny každý den..Např. uspokojení, nadšení, závist, pýcha, provinilost, volnost, stud, překvapení, empatie. . .
Přiznám se,že mám nejradši očekávání a radost když se dočkám.Naopak nerad se cítím naštvaný nebo zneuznaný.A kterou prožívám nejčastěji opravdu neumím říct,snad je to radost.

Bronzový

Já to beru dost sportovně,nedám na sobě před nikým znát moje pochody,je to někdy o držku ale umím se ovládat,spiš bych řekla že že znechucení,to převláda v poslední době dost často,a zas jsem plná očekávaní,(to se ukáže co to bude.

Zdroj: žolík

Zlatý

U mne nějak mizí ten vztek (obzvláště ve dnech, kdy je naše už lehce pubertální holčička mimo domov :-), málokdy to znechucení.
Zato zažívám v posledních letech čím dál častěji pocit, který jsem pro sebe nazvala "neředěné štěstí" - je to třeba včera večer - stulená v manželově náruči, nebo když pozoruji naši maličkou, jak baští jahody, spokojeně se směje a šťáva jí kape na bříško :-)

Diskuze k otázce

anonym

Dr. Axl , tak ja si vas vezmu za manzela !! Uz jsem tady nabidla manzelstvi : Chudstovi , Dedovipetrovi , Tomovi, Arygnocovi .... a porad nic. !! Uz mi zbyva jenom Vivalis. Nebo jak se ten chlapec jmenoval.
Se mnou se budete divit neustale , ale jen to teseni zmizi !!... I kdyz : Zase by jste se zacal tesit , kdy uz vam zase konecne zmizim ze zivota ! :-) Tak to snad radsi nechame tak , jak to je. :-) -iv-

Pokročilý

Kerberus

Dokonalý Dr.Axle, taková bota - 7. p. neuvěřitelnými...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.