Saiph

Poradil by si mistr bojových umění s lidoopem?

Zajímalo by mě, jestli by si takový mistr bojových umění poradil s takovým šimpanzem, nebo gorilou. Prostě pár správných hmatů a gorila by se i přes svoji sílu válela na zemi.

Nejlepší odpověď
gecco

Je poměrně nepochybné, že „mistr bojových umění“ je schopen zabít nicnetušícího lidoopa…
Podobně je lidoop schopen zabít nicnetušícího mistra…

Zbytek úvah je logikou tak na úrovni pětiletého dítěte – je hezčí Sněhurka a nebo Popelka???
😁

Další odpovědi
mojitek

i menší šimpanz má 8 krát větší sílu než dospělý chlap.O gorile ani nemluvě. Ten souboj medvěda s chlapíkem to je kachna.V cirkusech i jinde jsou takovéto zápasy předem domluvené a slouží jen k pobavení diváků-navíc jen těch hloupějších. Navíc šimpanz i gorila mají jiný styl boje než člověk/mistr ,to co platí na člověka neplatí pro tato zvířata,mají jinou strukturu těla(mj. delší paže a mnohem silnější),navíc gorilí skus je přirovnatelný k medvědímu,at­d atd.

Kelt

Slyšel jsem o případě, kdy byl někde cirkus a vyzvali jednho dobrovolníka aby bojoval s medvědem. Byl to trenér judistů a vyhrál. Teoreticky si takovou situaci můžeš navolit na PC. Pokud jde o život dokáže každý i nemožné. Já jsem zahnal jednou kočku do kouta a zvedl hůl. Stačilo že se naježila a já se dal na ústup.

zjentek

myslíš 100% zdravou opici žijící v divoké přírodě? Z přírodního hlediska- nemožné.

lexx

postavit se gorile to je klasická konfrontace David – Goliáš jenomže v tomto případě…
jo biblický Samson když na něho vstoupil Duch Boží holýma rukama zabil lva