looser

Citroen saxo 1.0i problem s prevodovkou, čo s tým?

No takže mám problém ked zaradujem z 1 na 2 tak to robí taký zvláštny zvuk ako take hrknutie proste nejde to plynulo tak ako by to malo ísť.Je možné že to spôsobuje aj chlad kedže auto parkujem pred domom už 3 mesiac.Ale môžu byť aj vydraté zuby na prevodovke či?..čo si myslíte vy ?

Nejlepší odpověď
L.Knize

Teˇuž je poměrně teplo, takže ztuhlým olejem by to být nemělo.Zkuste, jestli spojka vystavuje tak jak má a jestli zabírá tak, jak má.Pokud jsou všechny tyto věci v pořádku, tak to budou opotřebované synchronizační kroužky mezi 1 a 2.