jirka F

Cítíte se na odpovědi.cz bezpečně, neobtěžuje vás tady někdo nebo nebojíte se tady některého uživatele?

Mně připadají někdy odpovědi.cz bezpečnější než jiné servery které nebudu jmenovat.

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím si, že anonymita je zde zabezpečena, tedy alespoň poslední cca 3 roky. Dřív tady bylo pár trollů a hackerů, kteří i vyhrožovali přímo na mou e-mailovou adresu. Třeba takový hajzlík Branikus, který zde vystupoval pod různými nicky a možná ještě vystupuje. Dokonce tvrdil, že ví, kde bydlím a poslal jsem ho do pr…, od té doby sklapnul. Pod různými nicky tady určitě vystupovalo víc uživatelů. Pokud se ale dnes chová slušně, nevadí mi. Zdá se ale zdá, že je s tím konec. Všichni zlouni dostali BAN, aspoň doufám. Přesto vím, že na jistém konkurenčním webu si nikdo ani nedovolí být sprostý apod., protože admin OKAMŽITĚ zasáhne. Zatímco tady zasahuje jen sem tam, většinou na neoprávněný bonz blbečků.

Další odpovědi
Arne1

Jo. Štvou mne někteří „superuživatelé“.
Dám správnou a relevantní odpověď, v rámci možností rychlou. Delší dobu se nic neděje. Pak přijde „superuživatel“, Dá tu samou odpověď jen ji doplní několika odstavcema dalšího povídání. A hned mu přistane bodík. To je prostě k nas.....

JájsemRaibek

No kolikrát se bojím, že nejdu ani spát.
Třeba takový kepler s tou skládanou šálou pod krkem, ten mě děsí nejvíc.
Nebo zjentek ten pes, tvl, minule mě chtěl v noci kousnout
:DDDDDDD

Ametyst

Je to docela fajn a ve slušnosti.Sice se někteří hned utrhují a jsou osobní,když neodpovíme tak, jak oni si zrovna představují, nebo se podle nich ptáme špatně 🙂 Můžeme přece googlit nebo jít k doktorovi, zejo. 🙂 S tím vkládáním fotek mě to mrzí, ale pravidla jsou nastavena co nejpohodlněji.

Bobek 2

Vzhledem k tomu, že to tady zjevně už léta nefunguje jako panel lidí ochotných hledat odpovědi na náročnější otázky objektivní povahy, ale spíš jako tlachárna pro sdílení dojmů a zážitků, někteří zde vedou komunikaci v dost osobní rovině a leckdo tak může dojít citového úrazu, protože i podprůměrně způsobilý člověk tady může dělat machra na někoho ještě slabšího. Nicméně relativní anonymita zaručuje, že jakmile by se tu někdo necítil dobře, může na tento web zapomenout a jít tlachat kamkoliv jinam na internet. Sociální sítě nebo weby, které se snaží z lidí tahat jejich „pravou“ (občanskou) identitu, jsou v tomto mnohem nebezpečnější.

Kryšpín

Je tady veselo od mlaďochů po seniory, jsou zde závisláci, s emonční poruchou, s histrionskou poruchou, a i s narcistickou poruchou prostě všehochuť.

Edison

Achjo… Nemohl bys přeformulovat otázku tak, aby se dalo odpovědět jedním slovem?

Proč musím odpovídat ANO a NE???

Ametyst

To je zajímavé, že všichni tu mají potřebu opravovat Arneho názor. Všichni víme, že to tak je, to nejsou žádné jeho dojmy. Já tomu jevu říkám „Hoši, co spolu mluví“, a už se tomu jen usmívám, jak je to čitelné.

Bobek 2

Arne: ano, občas tady dostane víc bodů někdo, kdo odpovídá úplně z cesty nebo mylně, případně tady soupeří nejvtipnější odpověď s nejsprávnější odpovědí atd. Ale to je dáno „demokratičností“ zdejšího bodování. Výsledky bodování nemohou být spravedlivější ani inteligentnější, než je v průměru těch pět až deset lidí, kteří se tu průběžně vyskytují. Existuje spousta webů, které fungují jinak, v něčem třeba i lépe, a na tomto webu zákonitě zůstanou převážně ti lidé, kterým nejvíc vyhovuje zdejší systém a zdejší atmosféra. A když to někoho z nich přestane bavit, tak prostě zmizí, a objeví se třeba jinde. Tak to na světě chodí.

Edison

Arne, máme svobodu. Když Tě to štve, tak se tu na to můžeš klidně vykašlat. Jak snadné.

Kepler

Arne: ale no tak, žádní superuživatelé tady nejsou. I mně se stává, že mám 0 bodů za nejlepší odpověď a totéž může občas říci i annas, i když je to nepochybně nejdéle sloužící nestor tohoto webu a její odpovědi jsou vždy profesionální. O body tady ani tak nejde, jako spíš o prestiž. No a ta se buduje i několik let, podle toho jak kdo vkládá příspěvky. Ty mi osobně připadáš. že na to máš.