Pokročilý

Čím zozproudím lymfatický systém?

Mám rok po zlomenině kotníku a nohu mam stále neuvěřitelně nateklou.Stahování ani všelijaké mastičky nepomáhají a lékař mi zatím nechce dát lymfomasáže kvůli warfarinu.Dá se rozproudit i jinak?

Odpovědi:

Zlatý

Dost pomáhá pročistit lymfatický systém. Určité druhy potravin totiž produkují nadbytek odpadů, a proto otékají lymfatické uzliny. Čím hustší je lymfa (tkáňový mok), tím těžší je pročistit buňky. Vyhni se tak na čtrnáct dní tučným potravinám, mléčným výrobkům, červenému masu, chemicky zpracovávaným a rafinovaným potravinám a cukrům.

Potraviny, které nejlépe pročišťují lymfatický systém, jsou čerstvé ovoce a čerstvá zelenina. Zkus změnit jídelníček natolik, že čerstvé ovoce a zelenina budou tvořit zhruba padesát procent každodenního příjmu potravy.

Čerstvé ovoce a zelenina jsou bohaté na vitaminy a minerály a navíc obsahují těžko vyčíslitelné množství životem překypující energie z rostlin.

Zlatý

Zkus si projít odkaz, najdeš tam moho možností a snad i jak na to.
Klikni např. na ruční, "klasická" nebo i jiné možnosti (odkazy).

Zdroj: medicina. ronnie. cz/c- 12567- regenerace- xi- rekondicni- a- relaxacni- masaz- ii- lymfaticka. html

Zlatý

Určitě dostaneš mnoho rad. Je třeba je zvážit a některé vyzkoušet.

1. Osobně doporučuji enzymotherapii ( Wobenzym)
http://www.mammahelp.cz/…

2. A nový přípravek. Tuk z pštrosa Camelusin. Výrobců je několik.
http://www.camelusin.cz/

Shodou okolností jsem dával odkaz včera. Bohužel bylo smazáno.
Doplňuji:
Lymfatické otoky jsou následkem nedostatečné činnosti vnitřních orgánů. Jater, ledvin, oběhového systému a pod. Je třeba léčit tyto orgány. Masáže nic nevyléčí, jenom krátkodobě uleví.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.