dust8

Čím vším nejlépe uchytit na stěnu LED pásek?

Odpovědi
Kepler

Pokud jde o stěnu s malířským nátěrem, jde o savý povrch, takže samolepící vrstvička na LED pásce by na tom nedržela. Bez přilnavého nesavého povrchu jako mezivrstvy se to tedy neobejde. Napadá mě zamýšlená místa oblepit malířskou páskou a natřít jakýmkoliv vododisperzním nátěrem. Ten je po zaschnutí už omyvatelný a páska by na tom měla držet.
Druhá možnost je ochrannou papírovou vrstvu z pásky neodstraňovat a přilepit ji třeba Herkulesem. To ale nemám vyzkoušené – bez záruky.

aliendrone

Nejlépe? Hmm, tak to jsem zvědaff na ten názorový twister! ;) :D
Kupříkladu zapůjčení pohledných mladých otrokyň k jejímu přidržování na stěně se jeví jako zajímavé. Ale musíš počítat s ÚROKEM a jak známo, Dochy NENÍ z laciného kraje. ;) :D :D

Já bych se s tím nebabral a přilepil to Mamutem. Aplikační nástavec seříznout na tenko, nanést na pásku a přilepit na zeď, jakýpak štráchy. Drží FEST, rychlá práce. To co píše Kepler, to je na dlouhé lokte, Herkules schne pomalu a je otázka, jak by držel na té plastové pásce. :)

Dochy

Můj názor je, že ty pásky bývají dost lehké, ta páska by to udržet mohla – pokud to tedy nebude v místech, kde to bude lákat děti apod.