Mesiáš

Čím větší je mzda tím menší jsou nároky na zaměstnance, jak je to možné?

Díky za vysvětlení

Nejlepší odpověď
elkon

To by byl zaměstnavatel sám proti sobě.

Další odpovědi
zjentek

Vždy je snazší odrbat občana který je poctivý a toho poznáš zase tak že se netlačí (NECPE) nikam vysoko.

Až tak jednoduché to s poctivostí je. Totiž, s poctivostí nejdál dojdeš. Jak se tam pak budeš mezi ostatními cítit je druhá věc.

Drap

Neni tro všude a vždy. Záleží přece na zaměstnavateli.

Emefej

Dolož své tvrzení.

Samtibalfars

Páč většina lidí má nízké IQ a pravděpodobnost že ten co rozhoduje o platech bude zároveň i ten šťastný ze 6% vyššího IQ je mizivá.

Navíc u nás je běžné zaměstnat řidiče bez řidičského oprávnění a klidně mu platit i když auto nakonec řídí sám 😄

A to si nedělám legraci to jsem osobně zažil několikrát…

Mesiáš

Emefej
Podívej se třeba na celebrity co dělají a jaké mají mzdy

Emefej

A jaké mají mzdy? Ty jim kontroluješ výplatní pásku?