Drap

Čím topí čerti v pekle?

Nepoužívají ropu nebo plyn z Ruska?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Muehehehe, tak to JE OTÁZKA! Ono už jen dílčí zamyšlení nad tím, zda-li peklo plní idiotské emisní limity DIKTOVANÉ ZLOunií je komplikované. Po úvaze si myslím, že peklo uvalilo BOJKOT na ZLOunii. A proto se kolem nás v bohaté míře vyskytují třísvetrové pizdy, fialové hnusy apod. havloidní pakáž, která by za normálních okolností už dávno měla po zásluze mít v pekle své místečko. 🙂

Nicméně z logiky věci plyne, že pokud je peklo PEKLEM, tak by mělo používat AMERICKÝ břidličný plyn (cena pro PEKLO neraje žádnou roli), případně podporovat jadernou energii s nulovou uhlíkovou stopou (přirozeně od krachfirmy Westinghouse), 😉 😁 😁

Další odpovědi
marci1

Dle dětské říkanky: dřívím.

„Nikomu tak dobře není,
Jako čertům v pekle,
Dříví nikdy nekupujou
A sedají v teple.“
😄

Maigretka

Uhlím, pokud si ho při dnešní cenē mohou dovolit.