Questman

Čím to je, že bez problémů vypiji půl litru piva na ex ale půl litru vody ne?

Doplňuji:
A co takhle 10 piv = 5 litrů tekutiny?
Vypili byste stejně rychle stejné množství vody?
Pokud pivo nepijete, tak, prosím Vás na kolenou, neodpovídejte, protože mě vaše odpověď pranic nezajímá. Děkuji ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Přiznám se, že na ex vypiju půllitr téměř čehokoli – klidně i mléka…
😉

Další odpovědi
quentos

To bude otázka chuti. Záleží na tom, jak je ve Vašem městě dobrá voda. U nás vypiju na ex půllitr obojího bez problému ;{)>

marci1

V případě velké žízně vypiji i půl litru vody ! 🙂
Doplňuji:
Na ex se nedá vypít 5 litrů piva, natož vody ! To bych vypadala jako těhotná a zdrogovaná ( kdybych to přežila ) ! 🙂

Awe

žízeň je sviňa

mosoj

Hodnotná to otázka, ještě hodnotnější odpovědi.

MK44

Všechno je otázka praxe! Tréninku! Až budete trénovat s vodou jako trénujete s pivem … 🙂

klumprt

Pití takového množství vody je totiž nepřirozené, zatímco pití piva (třeba i těch deseti) je přirozené a zdraví prospěšné 🙂 Jenom se to málo ví, zejména mezi manželkami by to chtělo dělat důkladnou osvětu.

cukrar

Vaším přístupem k tekutině. Páč jak správně píše mowla, taky podobně vypiju bez problému půl litru vody, mléka, koncentrát na čištění střev…pivo již hůře, ale vypiju..

KatkatkaW

Mám to podobně – jen místo piva ovocné džusy apod. :D
U mě to teda je tím, jak mi co chutná. Půllitr své oblíbené šťávy vypiju i po vydatném obědě, zato vodu piji vždy po mrňavých skleničkách, víc naráz do sebe nedostanu ani při sebevětší žízni. :)

cochee

Po doplnění: A ty vypiješ 10 piv na ex? To tě, kamaráde, rozerve. 10 piv je na pěkně dlouhé posezení.

fcoop

„Ještě nikdy jsem neviděl tolik suchých hub jako v neděli.“
„Neříkej, tys byl v lese?“
„Ne, ale v hospodě došlo pivo.“

marci1

Díky, živě jsem si to představila ! 🙂