Putin

Čím se zvýší cena malovaného obrazu?

Zvyšuje se třeba i stářím? Co udělat, aby cena stoupla?

Díky za reakce! Jen tak okrajově. Jakou cenu by mělo mít toto? http://postim­g.org/image/j9xfw28gh/ Je to 60×90cm

Nejlepší odpověď
gecco

Zabít autora (malíře) – to pak ceny jeho děl velmi pravděpodobně porostou (je jisté, že další nenamaluje a tudiž je počet děl ke koupi limitní)…
😉
Ano – u kvalitních děl cena časem obvykle stoupá, u nekvalitních se naopak přibližuje nule…
Cenu zvyšují třeba úspěšné výstavy, kladné kritiky, prestižní dosavadní kupci, módní ´vlna´…
____
Není žádné „mělo mít cenu“…
😉
Podstatný je autor, pak období, technika…

Další odpovědi
led

Záujmom a snahou vlastniť ten obraz.
Nič nezvyšuje hodnotu obrazu viac, ako ľudská chamtivosť. Obraz schovaný kdesi na povale a neznámy iným, získa svoju hodnotu až jeho poznaním a ohodnotením, bez ohľadu na vek.
Myslím tým, finančnú hodnotu obrazu. Citovú hodnotu pre konkrétneho človeka, môže mať aj obraz, inými považovaný za brak.

lexx

zfalšovat parafu známého mistra

ivzez

Jak kterého.
U některého může hrát roli stáří,
u jiného rám (má cenu toho rámu)…

střevo

jó adolf hitler viď ? ten má cenu
500 000 až milijón
😉

Putin

střevo: Né, tohle Adolf určitě nemaloval 😁

střevo

nekecej to byl von poznám ho rači ho vyhoť