Brozma

Čím namazat vrzající běhací kolo v křeččí kleci?

Zdarec, Musíte mi pomoct. Můj mladší bratr (zde známý pod přezdívkou shadow vj) chová křečíka roborovského, který každou noc běhá v běhacím kole. Není to sice nic neobvyklého, ale nebylo by, kdyby běhací kolo během točení nevrzalo. Ten hluk je tak velký, že nemohu ani spát a musím jeho klec přenést do obývacího pokoje, aby nikoho neobtěžoval. Mým rodičům ale už z toho neustálého přenášení klece obývacího pokoje „jde hlava kolem“ a poradili mi, abych osičky běhacího kola namazal. Jenže jakým olejem osičky běhacího kola namazat, aby v případě, že křečík bude olej olizovat se neotrávil a nepošel?

Odpovědi
Emefej

Libovolný jedlý tuk.

jáára

namaž to třeba sádlem. nebo na tu osičku dej teflonovou pásku (instalatérská na závity)

marci1

Silikonovou vazelínou, stolním olejem nebo máslem.