zjentek

Čím méně máme zdrojů, tím více plýtváme?

Je snad tohle nějaká lidská přirozenost? Jde o suroviny a to veškeré. Příklad uvedu na medu- včelstev celosvětově rapidně ubylo, přesto nově vznikly nápoje, jako je Jack Daniels Honey, Metaxa Honey, Jeam Beam Honey, všechny ty nové medové slivovice, atd.
Už není potřeba myslet na zadní vrátka? Pojem plýtvání se dnes už nijak neřeší? Nebo jak tomu mám rozumět?

Odpovědi
dudu

Také si často připadáš jako Don Quijote de la Mancha? S vymíráním včel a čmeláků se netrap, rostliny budou příště opylovat miniaturní drony, tudíž vše je OK.

Drap

Začni šetřit, ať se to změní.