Oprah

Čím lepit dřevěné hračky (podruhé)

Obávám se, že jste asi nepochopily mojí otázku, já vím, že hračky se můžou lepit čímkoliv, a že musí být na vše atest, proto se ptám, jaké je nezávadné lepidlo na dřevěné hračky, právě abych si je já mohla dát na atest, kde mi potvrdí nezávadnost........ Já nevím jak se ta lepidla jmenují, proto jsem doufala že mi poradíte tady..

Nejlepší odpověď
venkovan

Lepidel na dřevo s atestem je mnoho. Možná, že rychlejší by bylo zadat si do vyhledávače lepidla na dřevo a podívat se na jejich technologický list.
Mne napadá třeba Herkules, ale nejsem si s jeho nezávadností pro dětské hračky jist.

Další odpovědi
mosoj

Třeba tady

http://www.mra­zekcz.cz/lepi­dlo_na_drevoD2­.html

Ale chtěl bych vyjádření od dovozce , či výrobce.

jmhad

Já bych bral ten Herkules,což je vlastně klih. On už se asi obyčejný kostní klih neprodává a pokud ano,naučit se jej rozpouštět ve vodní lázni a klížit.Ale , pokud vím,ten Herkules jej plně nahradí a pokud nemá v návodu "nesmí být použit na předměty přicházejících do styku s potravinami, pak klidně lepit.

elektrikář

Herkules je akrylátová disprze.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.