fg

Čím doma svítíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Úspornými zářivkami

Další odpovědi
anonym

Led diodovým světlem

Ale brzy asi petrolejkou. 🙂 -iv-

tom004

Led diodovým světlem

Jako pracovní osvětlení všude LED,ale v lampičkách na čtení,nebo při potřebě „normálního“ světla (návštěva ap.),obyčejné žárovky.Jejich světlo je,podle mne, pro oči ,pořád nejpřirozenější.

led

Klasickými žárovkami

Normálne mám misku s olejom, v ňom pláve knôt. Je to krásne svetlo a lacné.
Ale v núdzovom prípade (keď nemám olej) používam klasické a úsporné žiarovky

Deli

Úspornými zářivkami

Zvolili jsme úsporky, proč zbytečně živit ČEZ.
Měli jsme ale problémy, jsem migrenik a mnohé úsporky mi způsobují bolesti hlavy. Než jsme našly ty, které mi nevadí (a pak je vyměnili i našim příbuzným alespoň nad stolem, kde se sedává, když se přijde na návštěvu), docela se nám to prodražilo.
Nechci dělat reklamu, ale nakonec jsme si ty správné přivezli z IKEA. 🙂

Jikra

Klasickými žárovkami

Valky

Úspornými zářivkami

Ale i ledkama… V IKEA se dají úsporky koupit skoro zadarmo, podporují ekologii, takže kdo nemá, určitě pořídit… :))) Máme je v celém bytě…

dědapetr

Led diodovým světlem

a uspornými zářivkami

Michal Kole

Úspornými zářivkami

Klasickou žárovku máme jen na záchodě a v koupelně.

LED zatím nikde, vysoká cena a malá svítivost, LED za 500 a víc Kč = cca jako 60 W žárovka

cubulka

Úspornými zářivkami

Jiné jsem ještě nevyzkoušela.

filva

Klasickými žárovkami

GM

Klasickými žárovkami