dnb

Chybná informace: nedostatek místa v úložišti…?

Chci se zeptat, na PK mám ještě téměř 4GB volného místa, přesto mě v aplikaci obchod play (při stahování souboru) vyskočí hláška „pro stažení této aplikace nemáte dostatek místa“ atd. V nastavení mám přitom nastaveno preferované úložiště směřující na PK. Máte prosím někdo k tomu nějaké vysvětlení? Předem děkuji za případné odpovědi.

Odpovědi
Angi-Shy

přesně totéž se mi dělo na předešlém mobilu.. byl už starší tak to asi nezvládal nebo bylcelkově už špatnej.. ty starší taky měli takovou hloupost málo místa v mobilu protože se nic nemohlo přesouvat na SD kartu.
Jak starý to máš? Třeba to chce novější. U mě seto jinak vyřešit nedalo (ani tovární nastavení nepomohlo)