bohunka1

Chybí mi sluneční světlo, mám z toho ponurou náladu, nevíte nějakou vhodnou alternativu za sluníčko?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já to šero také nesnáším a tak mám rozsvíceno.

Další odpovědi
poa.li

Někdo mi říkal, že mu částečně pomáhá solárko..

venkovan

Na chybějící sluníčko je dobré i víno, protože do toho dobrého a kvalitního (ne do krabicového) se schovává i pro pochmurnější dny. Potom co hodně pomůže mít v okolí dobré lidi kterým obličej svítí celý den jako sluničko a v neposlední řadě když je sluničko za mraky, tak víra, že zas vyleze a ze zamračené oblohy si dělat legraci. Ona občas při dobrém pozorování vyvolá i úsměv na tváři. Otázkou je jen jak se sami na ni díváme. Zda naštvaně či jen jako na nějakou bežnou změnu počasí.

hanulka11

Já si pustím video z dovolené se sluníčkem a hned je mi fajn.
Jinak mě dělají radost ibišky které mi celou zimu kvetou ať je ponuro nebo není-to je další vzpomínka na horké dny . Jinak stačí si přisvítit jak píše Beaes. A také pomáhá být pozitivně naladěn, přeci mě nerozhází, že nesvítí sluníčko.
No řekni jestli to nezvedne hned náladu.....

http://img.na­dapenny.com/t20/110­14/nadap025853121­960230.jpg

mojitek

mam rad slunce a proto jdu obcas v zime na solárko.Staci na slabsi,nejde o opaleni,ale o pocit slunce…pomáhá to 😉

flodur

Taky mě moc chybí tak alespoň:

Zdroj: http://obrazky­.joie.cz/data/o­brazky/zapad-slunce.jpg

Iridij

collarium!