já12345

chyba aplikace 0×c000018 co s tím?

Rád bych se zeptal jestli někdo nevíte co s erorrem 0×c000018. Nejde mi spustit spousta programu,jak stáhnutých tak systémových.Nejede mi ani správce úloh,msconfig ani cmd!! prosim pomozte
děkuji

Odpovědi
arygnoc

chybný zápis do registra windows.
tento chybný zápis vzniká pri inštalácii alebo odinštalácii sw.

pri inštalácii vzniká chyba pri prerušení inštalácie alebo pri inštalácii nekorektného sw (crack), pri odinštálacii je to podobné.

môže (ale nemusí) pomôcť nejaký program na vyčistenie/obnovu registrov, záleží na rozsahu napáchaných škôd.

skúste pozrieť na https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=program+fix+my+­pc&ie=utf-8&oe=utf-8 vyberte si a skúšajte.

za úvahu by stál i návrat ku poslednej známej použiteľnej konfigurácii (bod obnovy), ideálne sa javí reinštal os.

;-Q

postcd

stačí to číslo chyby dát do google.cz nebo jiného vyhledávače
najdete stránky v angličtině, ty lze přeložit překladačem jako translate.goo­gle.com
třeba zde http://www.jus­tanswer.com/com­puter/7t66j-getting-error-0xc0000018-help.html
radí abyste při startování PC klepal na klávesu F8 a šel do Safemode/rescue mode, nevím jak je to česky. a pak doporučuje:
Start, and go to Programs-->Accessories-->System Tools
a zvolit System restore

asi máte české windows, ale lze si to přeložit do češtiny a nějak odvodit