dgfdgf

Chutnaj vám víc černý nebo zelený čaje? Nebo nějaký jiný?

Nejlepší odpověď
briketka10

Nejvíc mi chutná černý čaj Teekanne – Earl Grey
a další bylinkové sypané podle ročního období a
kdy mám na ně chuť např. mátový, heřmánkový,
zázvorový ten si dělám sama. Žádný nesladím.

Další odpovědi
anonym

Piju jen černý,zelený mi nešmakuje.

MirKop

Mám ráda černý s citrónem ale nejradši mám jahodový se skořicí jako pečený čaj

Vivien3

Já mám teda nejraději zelený čaj s citrónem :) Navíc podporuje i zrychlení metabolismu :D

ivzez

Nejčastěji piju černý čaj, občas roibos (to vlastně není čaj),
výjimečně Earl Grey (černý čaj ochucený bergamotovým olejem).

_____
Oprava překlepu…

Nechápavé

Zelenej caj:3

ReHu

Černý piju v zimě nebo když jsem nachlazená. Natáhnu to na pár měsíců. S citronem a cukrem.
Přes rok piju bylinkové (celoročně) a zelené. Bylinkové nesladím, zelené stevií.
Dřív jsem pila hodně ovocné, teď už spíše výjimečně.

Luxx

rooibos, bylinky