Filip84

Chtěly byste čůrat s chlapama? 😈

Pokud byste chtěly: existuje na to udělátor, ten Hebel se zove „Portable Female Urinal“. 😅 Emancipace! 👌😂

Zdroj je tady: https://www.vel­kykosik.cz/dam­sky-pisoar-na-cesty-peepezy/

Existují rozličné udělátory: skládací, silikonové, plastové …, tohle je jenom příklad. Osobně mne napadají jenom nevýhody, respektive více nevýhod, než výhod: špatně to nasadí (třeba bude najebaná 🤷‍♀️): se pochčije. Nevím, našla-li by se 1 žena z 10, která by chtěla čůrat s chlapama do pissoiru (https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Pissoir). Teďka po použití se to musí pořádně umýt, to je jedna věc, a pak někde skladovat: nechtěl bych v tašvici, ve sporranu, nebo tak něco, nosit udělátor na čůrání: vy ano? 😅

Nejlepší odpověď
da ny

Já vůbec! 🤢

Pravda, na veřejném/cizím WC, bych si nečupla.
S „udělátorem“, bych alespoň neochčůrala prkénko, mísu,
stěnu (nejčastěji pravou), ani podlahu … 😉
Vystačila bych s s tím trychtýřem na dámském WC...... 😉
Kdyby se „chlap“ otočil (při kontrole příchozího", mohl by mě pomočit..

A pak, moderní a ohleduplný „chlap“, močí doma v a ve večerních hodinách v sedě 😉
Páč v některých zemích by v penzionu, hotelu po 22. hodině dostal pokutu
a byl považován, za bezohledného burana. 😛
Na veřejném WC, samozřejmě, všichni, z výšky 😉

Filip84

dany: Tak napadají mne fesťáky, nebo – co já vím – ve městech bývají veřejné pissoiry, otevřené. Jasně, prakticky vždycky je nějaká „sedací“ alternativa, myslí se i na ženské a na mne (já si to zvednu a čůrám: do pissoiru se netrefím, protože si „tam“ nevidím, takže si sedám na prkénko „opačně“). No jo, jenže máš, třeba, deset pissoirů a čtyři budky. A, vší jak: ženským to, obvykle, déle trvá… 😅

Jenže, co s tím, potom, po použití? Jasně, existují jednorázové udělátory (https://cz-oceanbargains­.glopalstore.com/lu­xiv-disposable-female-urination-device-20-pack-portable-girls-urinal-funnel/), ovšem dostupnost a přes třicet korun za vyčůrání. 😅 Takže co: na takových místech, kde by to bylo právě potřeba, právě bývá problém s hygienou: vedle Toi-Toi nemáš mycí místo na mytí udělátorů dámských! 😅 Teďka, jak tam máš někde to nějaké umyvadlo: budeš to tam mejt, coram publicum? 😈 A budeš to celou frontu držet v prackách? 😈😅

To už mi přijde rozumnější opravdový dámský pissoir: https://www.ju­taagency.cz/de­tail.php?c=35 (něco takového by vyhovovalo i mně, akorát bych do toho „čapnul“ opačně! 😅), nebo http://www.sta­vimesen.cz/cla­nek/Damsky-pisoar (to mi až tak „skvělý nápad“ nepřijde – ale tak jako? Na to ještě bude čas se zeptat! 🤔😉). 😅