Bronzový

Chtěli byste mít raději auto, nebo počítač? Obojí není odpověď.

Rychlost VS univerzálnost

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Srovnáváš jabka - ne s hruškama, ale s lodními šrouby. A tím doplněním jsi to dorazil.

Další odpovědi:

Zlatý

Auto, bez něj bych se nedostala do práce.

Zlatý

Určitě auto, s nim bych si dovezl počítač.

Pokročilý

Počítač. Potřebuji ho k zaměstnání, týkají se ho mé koníčky. Auto nepotřebuji a nikdy sem nepotřeboval. Bydlím v Brně, kde je socka na slušné úrovni.

Stříbrný

Auto, protože na vesnici se bez auta nikam nedostaneš.Když jsem sháněl práci, tak se mně ptali jak budu jezdit do práce.Když jsem řekl, že autobusem ( tenkrát u nás autobusy ještě jezdily), tak mně bylo odpovězeno, že mně nechtějī, protože potřebují FLEXIBILNÍ lidí, aby se jim nevymlouvali, že musejí domů, protože jim pak nic nejede.
A v dnešnī době rodina potřebuje 2 auta, protože autobusy nejezdí a bez auta není práce.Bez počítače se člověk obejde ( při nejhorším NEJSOU v rodině potřeba 2 počítače jako auta).

Bronzový

Auto. Bez auta bych nemohl pracovat, bez počítače to jde, ale blbě.

Pokročilý

Počítač. Nedovedu si naprosto představit život bez internetu, to raději nedýchat, nejíst, nepít. Pěšky chodit můžu a hromadná doprava funguje.

auto, do socky vlezu až jako poslední

Bronzový

Bez počítače bych neměl na auto, co mě doveze k počítači.

Pokročilý

Počítač, na práci. Auto nepotřebuji, všude se dá dojít nebo dojet hromadnou.

Diskuze k otázce

Pokročilý

VeRe1983

lahny: Já bych souhlasil, až na "Bez počítače se človek obejde". Za předpokladu, že má internet v mobilu tak ano. Jinak nevím, protože na internetu je dneska vše. Asi jsem hodně moderní, ale nekupuji noviny, tv program, nemám telefonní seznam, nechodím do banky. Prostě v reálném životě člověk musí fyzicky do práce (ačkoliv výjimečně ani to ne), k doktorům, na úřady a na nákupy potravin a nápojů (ačkoliv v Praze ani to ne). Čili ano, člověk může dělat hodně věcí bez netu, ale je to neskutečně zdlouhavé, nepraktické a otravné. Jak psal cochee, jde poněkud o srovnání jablek s lodními šrouby.

Stříbrný

lahny

Znám hodně lidí co nemají počítač a internet, ale převážně je to starší generace.A nevadí jim to.
A sám mám starý mobil ( možná 10 let) a modernī nechci. Mně stačí aby to umělo volat a poslat SMS.Na nic vīc mobil nepotřebují.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.