Pokročilý

Chtěli by jste se vykoupat ve vaně, která je z jednoho kusu drahého kamene (Caijou) ? Jakou vanu máte doma?

O vaně píše server iDnes.

http://bydleni.idnes.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Chtěla v případě,že by mně to zbavilo všech zdravotních problémů,kdybych nějaké měla,když má ty silné léčivé účinky!Jinak doma máme vanu normální - bílou.

Další odpovědi:

Zlatý

ne, nemám vanu

Zlatý

Nechtěl,ani vanu doma nemáme.Celá rodina preferuje sprchu.Tu máme se všemi možnými doplňky. :)

Zlatý

Proč? Nechtěla. To, že je vana je z jednoho kusu drahého kamene mi nezpříjemní koupel.
Vanu mám takovou abych se tam pěkně natáhla, abych si měla kam odložit skleničku s vínem atd.

Zlatý

Nechtěla, i když drahý kamínky i čvachtání ve vaně miluju. Měla bych strach, že to někde poškrábu, poškodím, prostě jinak znehodnotím; a koupel bych si neužila.
Vanu máme... vim já? Normální, vezděnou, dlouhou. Jak doma, tak na privátě. Jo a to nejdůležitější - je bílá :o}}}

Zlatý

Každý rok se koupu v lesním jezírku na Šumavě s křišťálovou vodou a nádhernou přírodou a také na Adama.
Kam se hrabe snobská vana.

Zlatý

též jsem bez van, ale kdysi dávno jsem měl doma Ivanu, počítá se to?

Zlatý

určitě ano, protože je krásně veliká, nádherná i barva, já mám vanu jen 120cm, když do ní vlezu tak jen 75cm, prostě prťavá..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.