Chtěli by jste na Odpovědi.cz nějakou ,,poštu"??? Aby jste si mohli psát s vašimi oblíbenci

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ne

ne ,není třeba… kdo si chce psát má tam veřejný mejl
když si chtějí lidé psát tak určitě najdou „cestu“ jak se oslovit

Další odpovědi
slad08

Ne

Ne, myslím, že by to právě ztratilo to kouzlo, kterým je určitá anonymita.
Kdyby se zde dalo chatovat, tak už by to bylo něco jako FB atd a to nemám rád.

led

Ne

Kto má záujem, cestu si najde.

MacChill

Ne

zbytečnost…

Nikkol

Ne

Michal Kole

Ano

Některé problémy k vyřešení potřebují trochu podrobněji „prodiskutovat“ a psát Napište mi raději na email je trochu zdlouhavé

Natee

Ano

Nemám tu sice oblíbence, ale hodilo by se to..

WeeBear

Ano

Určitě by mi to nevadilo.

Přecejen, kdo by to nechtěl využívat a byl by proti-nemusel by. 🙂