petka.s

Chtěli byste mít Downův syndrom?

Nejlepší odpověď
elkon

Co je to za pitomost? Proč by někdo chtěl být nemocný a ještě k tomu retard? A nauč se česky, nepíšeme by jste, ale byste.

Další odpovědi
marci1

Downův syndrom je nejobvyklejší vrozená chromozomální anomálie, tudíž nikdo nemůže chtít mít takovouto anomálii.
https://www.dow­nsyndrom.cz/dow­nuv-syndrom/obecne-informace/co-je-to-downuv-syndrom.html
😕

Drap

Znáš někoho kdo by chtěl být něčím takovým postižen? Pokud ano volej psychiatrii. Pokud ne, zavolej si ji pro sebe.

Rokio

Ne a existuje žena, která má downům syndrom, má dvě vyšší odborné školy, nepotřebovala asistenta pedagoga a je velice inteligentní. Četl jsem o ní článek před několika měsíci.

cappuccino

NE! A ty ho mas nebo by sis ho prala?
Premyslim, jak ti na takovou pitomou otazku odpovedet a neurazit te?!

Dochy

Ne nechtěl. I když…
V některých ohledech bych měl asi jednodušší život 😉
Podle toho co o typickýc projevech vím by asi nebylo do věci, aby tu takových bylo víc. Jistá nezáludnost a víceméně dobrota a ochota by naší společnosti mohli prospět.