VampGirl

Chtěla jsem si stáhnout zkušební verzi MS Wordu 2010 (pro studenty a domácnosti). Jak řešit problém s kódem product key?

Během instalace se objevilo okno, kam mám zadat kód product key. Když ho vložím, objeví se krátká zpráva, že je kód platný. Když ale kliknu na pokračovat, zobrazí se zpráva, že se instalace kódu product key nezdařila a ať použiji jiný kód. Co s tím? Když jsem si zkušební verzi do počítače stahovala poprvé, vůbec žádný kód to po mně nechtělo… Děkuju za rady.

Nejlepší odpověď
anonym

Ten program je komerční a zdarma je pouze na krátkodobé vyzkoušení. Opětovnou instalací programu žádný čas pro další zkoušení nezískáte, protože ten program pozná, že jste ho už zkoušela. Osobně doporučuji následující možnosti.

  1. instalujte Open Office – je to zdarma a Word hravě nahradí.
  2. program zaplaťte a používejte.
  3. vymažte operační systém počítače, znovu ho nahrajte a můžete znovu zkoušet Word 2010.

Další odpovědi
mosoj

Jo a kolikrát si myslíte že to půjde stáhnout. Když je to zkušební verze jejíž platnost je omezená. Pěkně rozbít prasátko.

led

Asi ste si stiahli vývojovú verziu, tie boli voľné len do uvolnenia ostrej- konečnej verzie.
Prípadne ste si neodinštalovala úplne predchádzjúcu inštaláciu a zostali tam zvyšky. Doporučujem použiť čistiaci program Ccleaner. odstrániť zvyšky Office z registrov a knižníc a až potom inštalovať. Verzia na škúšku je voľná len obmedzený čas, potom sa musí buď aktivovať (kúpiť), alebo odinštalovať.

anonym

radil bych spíše vydat se tudy
http://www.slu­necnice.cz/sw/o­penoffice/

funguje to stejně a nezaplatíte ani korunu.