jaja12345678

Dáte mně nějaký tip na něco, co jsem nezkusila, abych mohla každý týden vyzkoušet něco nového?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte nápady na takovou moji výzvu. Řekla jsem si, že bych chtěla zkusit každý týden alespoň jednu novou věc, nemusí to být nic velkého, prostě stačí jen maličkosti, ale nápady začínají docházet. Tak kdyby vás něco napadlo a dali jste mi tip, tak vám budu moc vděčná.
Děkuji :)

Původní neotázka
Chtěla bych zkusit každý týden něco nového!

Nejlepší odpověď
dubraro

Kamasutra.

Další odpovědi
Drap

Udělej stojku na náměstí.

iceT

A z jaké sféry chceš něco zkoušet?
Výzva je třeba vaření – každý týden nový recept, složitější.

quentos

Třeba se zkusit naučit správně skloňovat zájmeno ona. Většina lidí to neumí.

pepe88

Začni cvičit at nemáš roupy,každý den jiné cviky. www.fityou.cz

ivzez

Sama si na každý týden vymyslet novou „výzvu“
z kterékoliv oblasti činností – sport, umění, učení, práce, …

admirlkaa

zkus si zajít na nějakou hru ve tvém okolí. Nevím, jakou máš blízko. Třeba do The Chamber, je to super odreagovačka.