Chtěla bych začít podnikat v oboru zemědělství. Ale nevím jak na to. Kde bych měla začít.děkuji Marcela

Nejlepší odpověď
kropitko

Nejprve si ujasněte co by to přesně mělo být,pak si to hoďte na papír,prostudujte maximum dostupného materiálu,případně vyhledejte odbornou pomoc. Dnes existují lidé,kteří se živí zakládáním firem. Udělejte si ekonomickou rozvahu,zjistěte pro a proti..

No a až s tím vším budete hotová,tak asi zjistíte,že to je náročné a málo výnosné.
Pokud se ale rozhodnete svůj sen přeci uskutečnit,tak pak budete muset zajít na Žú a registrovat si firmu. Tam Vám poradí co dál.
Přeji hodně úspěchů a zdaru ,jo a hlavně vytrvalost a pevné nervy.

Další odpovědi
elektrikář

Potřebujete mít plán co chcete vyrábět prostory a pozemky Hodně peněz do začátku. Případný najem pozemků, stroje, kam je uložit dnes jsou lidi strašně oprsklí co není zamčené a nehlídá zlý pes nevydrží,Misto kam uložit suroviny a případné výpěstky.Než je odprodáte. Poptat se v okolí co se tam daří. a na základě nákladů a předpokládaného zisku udělat kalkulaci zda to stijí vůbec za námahu. Zemnědělství to není práce od 7 do 15.00 To je řehole a výsledek není nikdy jistý. Jednou je vody moc jindy málo.Zkuste si najít nějakou farmu začně tam pracovat budete vědět zda to zvládnete.