Mona___

Poradíte, zda obal iPhonu 5/5s bude sedět na 5c? A proč?

Odpovědi
JeRRyi88

Obojí bude sedět 5c.

Podle mě by to mohlo sedět ale 5tka je o milimetr menší jak vyska sirka a hloubka a 5s ma jeste k tomu hloubku o 2–3 milimetry mensi . Pokud obal bude silikonovej tak si myslim ze ten milimetr by to mohlo zkousnout. Popřípadě zkus koupit z ebay kryt na 5 a 5s jsou tam za dvacku to si myslim že neni problem pri nejhorsim vyhodit 40 korun

Eliska1234

Obojí bude sedět 5c.

Gumové kryty sedí na všechny iPhone pětky
Ale plastový kryt od 5/5s se na iPhone 5c nevejde:-)
Jestli chces nejaky kryty na 5c- napis mi, mám už jinej iphon a ty kryty jsou stary ± 2 mesice a mam jich spoustu:-)