chtěla bych se zeptat jaký máte osobně názor na odpad jako samotný ?

chtěla bych se zeptat, jaký máte osobně názor na odpad jako samotný ?děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No ja myslim ze odpad jako takovy je nedilnou soucasti moderniho sveta. :). No dneska je spis vetsi problem jeho recyklace. Ikdyz koukal jsem na videa, a ve vyspelych zemich si s tim poradi docela perfektne.

Další odpovědi:

Stříbrný

Odpad vždycky byl a bude. On asi nejde tak o odpad jako takový, ale o to jaký konkrétně a co s ním.

Na venkově, tedy pokud třeba chováte nějaká zvířata nebo máte zahrádku, tam se dá spousta biologického odpadu zužitkovat. Slepice sní skoro všecko, hodně rostlinných zbytků se dá využít na kompost atd.
Horší je to s odpadem, který se takto využít nedá. Třídit je hezká věc, ale jak už tu tak trochu naznačil kolega Retko, mnohé trochu vyspělejší státy si s tím umí docela dobře poradit. Já jsem někde četla, že u nás tomu tak není ani zdaleka. Třídím, pokud to jde, ale někdy mám dojem, že to je spíš pro můj dobrý pocit.
Nejhorší je kategorie nebezpečného odpadu. Vozte každou titěrnost do sběrného dvora.

No, a co si budeme povídat, ve městě nemáte ani moc možností zužitkovat to, co na vesnici lze.

Bronzový

Osobně mám pozitivní názor na odpad. Patří do vlády.

Zdroj: http://www.youtube.com/watch?v =nyqjEBxbdEE

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 649
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.